مسابقات کشتی فرنگی جوانان انتخابی خوزستان :
هیأت های شهرستانی

مسابقات کشتی فرنگی جوانان انتخابی خوزستان :

نفرات اول و دوم مسابقات شناخته شدند .

مرحله برگشت و نهایی رقابتهای کشتی آزاد لیگ بزرگسالان خوزستان :
هیأت های شهرستانی
پایان رقابتهای بین المللی یادگار امام (ره):
هیأت های شهرستانی

پایان رقابتهای بین المللی یادگار امام (ره):

آتش بازی خوزستانی ها در روز پایانی.

کسب 2 مدال طلا ، 4 مدال برنز و یک عنوان پنجی .

تیم ایران به مقام قهرمانی مسابقات رسید.

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان :
هیأت های شهرستانی

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان :

نمایندگان خوزستان نیز در اردو حضور دارند.

پیکارهای مرحله برگشت و نهایی لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان خوزستان:
هیأت های شهرستانی

پیکارهای مرحله برگشت و نهایی لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان خوزستان:

امروز بعدازظهر قهرمان مسابقات مشخص خواهد شد .

پایان مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان خوزستان:
هیأت های شهرستانی

پایان مسابقات کشتی آزاد لیگ نوجوانان خوزستان:

نفت امیدیه به قهرمانی رسید.

پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جشنواره کشور - اندیمشک:
هیأت های شهرستانی

پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جشنواره کشور - اندیمشک:

فینالیستهای کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند .

نتایج نهایی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور :
هیأت های شهرستانی

نتایج نهایی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور :

خوزستان در فرنگی و مازندران در آزاد قهرمان شدند .

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور :
هیأت های شهرستانی

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور :

290 کشتی گیر در هر دو رشته وزن کشی نمودند .

تیم سیستان و بلوچستان نیز وارد محل مسابقات شد. 

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان :
هیأت های شهرستانی

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان :

دو خوزستانی به اردوی مرحله دوم دعوت شدند .

پایان مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی(بلاروس):
هیأت های شهرستانی

پایان مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی(بلاروس):

تیم ملی جمهوری اسلامی ایران برای دومین سال متوالی قهرمان شد .

سعید عبدولی قهرمان جهان را با اقتدار شکست داد .

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور:
هیأت های شهرستانی

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جشنواره نونهالان کشور:

اسامی نهایی تیم های کشتی فرنگی نونهالان خوزستان اعلام شد.

رقابتهای مرحله برگشت لیگ کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مناطق نفتخیز جنوب:
هیأت های شهرستانی

رقابتهای مرحله برگشت لیگ کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مناطق نفتخیز جنوب:

از صبح فردا مسابقات آغاز خواهد شد.

نتایج مسابقات درون اردویی کشتی فرنگی نونهالان خوزستان:
هیأت های شهرستانی

نتایج مسابقات درون اردویی کشتی فرنگی نونهالان خوزستان:

نفرات برترمسابقات مشخص شدند.

رقابتهای مرحله برگشت لیگ کشتی آزاد نوجوانان خوزستان :
هیأت های شهرستانی

رقابتهای مرحله برگشت لیگ کشتی آزاد نوجوانان خوزستان :

مسابقات به تعویق افتاد.

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان :
هیأت های شهرستانی

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان :

14 کشتی گیر و یک مربی در اردوی مرحله سوم.

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان :
هیأت های شهرستانی

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان :

حبیب اله اخلاقی به اردوی تیم ملی ملحق شد .

رقابتهای کشتی آزاد نونهالان انتخابی خوزستان :
هیأت های شهرستانی

رقابتهای کشتی آزاد نونهالان انتخابی خوزستان :

نفرات برتر مسابقات معرفی شدند .

پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان :
هیأت های شهرستانی

پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان :

خوزستان با 3 نماینده در مسابقات شرکت می نماید.

رقابتهای انتخابی جشنواره کشتی آزاد نونهالان خوزستان:
هیأت های شهرستانی

رقابتهای انتخابی جشنواره کشتی آزاد نونهالان خوزستان:

امروز بعدازظهر مراسم وزن کشتی آغاز خواهد شد.