رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور / الیگودرز :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور / الیگودرز :

نمایندگان استان خوزستان در پیکارهای کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور مشخص شدند .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی کشور / لرستان :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی کشور / لرستان :

پیکارهای کشتی آزاد روزهای 7 تا 9 مهرماه و به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد .

مسابقات کشتی فرنگی روزهای 17 تا 19 مهر و در شهرستان کوهدشت انجام می شود .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی و انتخابی باشگاههای خوزستان :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی و انتخابی باشگاههای خوزستان :

آیین نامه اجرایی مسابقات اعلام شد .

شهرستان امیدیه در هر دو رشته آزاد و فرنگی به عنوان میزبان مسابقات انتخاب گردید .

پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان انتخابی تیم ملی / سنندج :
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان انتخابی تیم ملی / سنندج :

درخشش نمایندگان استان خوزستان با کسب 5 نشان طلا ، 5 نقره و 5 برنز و مجموع 15 مدال رنگانگ از آوردگاه انتخابی تیم ملی .
اعلام اسامی کشتی گیران خوزستانی دارنده عناوین اول تا پنجم مسابقات.

رقابت های لیگ تک مرحله ای متمرکز کشتی آزاد و فرنگی نونهالان باشگاههای خوزستان :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های لیگ تک مرحله ای متمرکز کشتی آزاد و فرنگی نونهالان باشگاههای خوزستان :

آیین نامه اجرایی مسابقات اعلام شد .
بخشنامه و نحوه برگزاری مسابقات با توجه به پروتکل های ستاد ملی و استانی کرونا تنظیم گردیده است .
رقابت ها به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره عبدالرسول ممتازان برگزار خواهد شد .
شهرستان امیدیه میزبان مسابقات می باشد .

پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:

تیم آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک مقتدرانه قهرمان شد .
تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه و هیئت کشتی شهرستان بهبهان عناوین دوم و سوم را به دست آوردند .
نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .

پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:

تیم هیئت کشتی شهرستان اندیمشک به مقام قهرمانی رسید .
تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی سینا صنعت ایذه و هیئت کشتی شهرستان دزفول عناوین دوم و سوم را به دست آوردند .
نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .

رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی فرنگی جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز:

نفرات راه یافته به دیدارهای فینال مشخص شدند .

پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / امیدیه :
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / امیدیه :

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید .
هیئت کشتی شهرستان شوشتر و باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
اعلام نتایج انفرادی و تیمی .

پایان رقابت های کشتی آزاد جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی آزاد جوانان عمومی و قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه به مقام قهرمانی رسید .
باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان و هیئت کشتی اهواز عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
نتایج تیمی و انفرادی مسابقات نیز اعلام شد .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان:
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان:

بر اساس قوانین فدراسیون کشتی ، کشتی گیران پس از معرفی توسط سرپرستان تیم ها و پذیرش از سوی مسئولین برگزاری مسابقات ، نمی توانند تغییر وزن دهند .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

بخشنامه برگزاری پیکارها ابلاغ شد .(( اصلاح خبر))
مسابقات به صورت عمومی برگزار می شود .
رده بندی تیمی و انفرادی نیز لحاظ خواهد شد .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

آیین نامه اجرایی مسابقات ابلاغ شد .
((تکمیل خبر ))

پایان رقابت های مرحله نهایی و برگشت لیگ متمرکز کشتی فرنگی نوجوانان باشگاههای خوزستان/اهواز:
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های مرحله نهایی و برگشت لیگ متمرکز کشتی فرنگی نوجوانان باشگاههای خوزستان/اهواز:

تیم چهارم آذر اندیمشک به مقام قهرمانی رسید .
تیم های کوی شهداء اندیمشک و احتشام گستر کارون اهواز دوم و سوم شدند .

پایان رقابت های مرحله نهایی و برگشت لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان باشگاههای خوزستان/اهواز:
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های مرحله نهایی و برگشت لیگ متمرکز کشتی آزاد نوجوانان باشگاههای خوزستان/اهواز:

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت امیدیه به مقام قهرمانی رسید .
تیم های هیئت کشتی بندرامام و هیئت کشتی گچساران مقام های دوم و سوم را کسب نمودند .

رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام جهان پهلوان تختی / تهران :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام جهان پهلوان تختی / تهران :

پذیرش مسابقات انجام شد .
صبح فردا پس از انجام و.زن کشی مسابقات برگزار می شود .

رقابت های کشتی آلیش بانوان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آلیش بانوان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

بخشنامه مسابقات اعلام شد .
پیکارها روز دوشنبه 11 آذرماه برگزار می شود .

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی لیگ متمرکز نوجوانان باشگاههای استان خوزستان :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی لیگ متمرکز نوجوانان باشگاههای استان خوزستان :

آیین نامه اجرایی مسابقات ابلاع شد .
هیئت های کشتی شهرستان ها تا یک هفته قبل از شروع دور رفت فرصت دارند نسبت به معرفی تیم های داوطلب اقدام نمایند .
مسابقات دور رفت در اهواز برگزار خواهد شد .

پایان رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

پایان رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با شایستگی به مقام قهرمانی رسید .
تیم های اکسیژن امیدیه و هیئت کشتی اهواز عناوین دوم و سوم تیمی را به دست آوردند .
نتایج انفرادی و تیمی مسابقات .

رقابت های کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :
اطلاعیه و بخشنامه

رقابت های کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان قهرمانی باشگاههای خوزستان / اهواز :

بخشنامه برگزاری مسابقات اعلام شد .(( اصلاح خبر بند 8))