news-details
خبر

دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان این افتخارآفرینی را به مردم خونگرم و ورزشدوست استان خوزستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و در پی کسب 2 نشان طلا ، یک نقره و یک برنز ملی پوشان نوجوان خوزستانی در رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا ، دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان در پیامی این افتخار آفرینی را به مردم خونگرم و شهید پرور استان خوزستان تبریک گفت .

در پیام تبریک حسینی محراب استاندار خوزستان آمده است:

«اینک که به حول و قوه الهی و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در آستانه حضور پرشور مردم انقلابی کشورمان در انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، حماسه ای دیگر توسط کشتی گیران ملی پوش خوزستانی با کسب ۴ مدال باارزش در آوردگاه قهرمانی آسیا رقم خورد.

اینجانب ضمن تبریک به جامعه ورزش و مردم شهید پرور خوزستان بابت کسب این عناوین ارزشمند توسط نوجوانان برومند سرزمین نخل و آفتاب که آتیه سازان و ذخایر ورزش ملی کشورمان می باشند، از اعضای پرتلاش در هیئت موفق کشتی خوزستان که با انجام برنامه های مدون مقدمات چنین افتخارآفرین هایی را برای ورزش استان مهیا می نماید، قدردانی می نمایم.

موفق و پیروز باشید.»

در رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در اردن، ۴ ملی پوش خوزستانی تیم‌ملی صاحب ۲ نشان طلا، یک نقره و یک برنز شدند؛ عمادرضا محسن نژاد و ابوالفضل کرمی یگائی به مدال طلا رسیدند و محمد کاظمی و ایوب حسینوند قاسمی نیز به ترتیب صاحب مدال های نقره و برنز شدند.

 

 

ارسال دیدگاه