news-details
هیأت های شهرستانی

با حضور عبدالرسول ممتازان پیشکسوت و رئیس اسبق خوشنام کشتی استان خوزستان و برزو احمد عضو پرتلاش و فعال هیئت رئیسه هیئت کشتی خوزستان برگزار شد .

در این جلسه عبدالخانی رئیس و امید احمدی دبیر هیئت کشتی خوزستان از حضور تمامی رؤسای هیئت کشتی شهرستان ها تشکر و قدردانی نمودند.

از تمامی مدعوین حاضر در جلسه با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آمد .(( گزارش تصویری))

 

 

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ظهر امروز دوشنبه 21 تیرماه نخستین سمینار رؤسای هیئت های کشتی شهرستان های استان در محل مجتمع رفاهی الغدیر اهواز برگزار گردید .

در این جلسه پس از خوش آمدگویی احمد عبدالخانی رئیس هیئت کشتی خوزستان و تبریک عضویت یک کشتی گیر و دو مربی از استان خوزستان در بازیهای المپیک توکیو و آرزوی موفقیت برای آنان و همچنین تشکر ویژه از اردوان صاحب سرپرست اسبق هیئت کشتی و سیدحسین مرعشیان رئیس پیشین این هیئت ، خواستار تفاهم و یکدلی بیش از پیش جامعه کشتی استان خوزستان شد .

پس از آن نیز سوی امید احمدی دبیر هیئت کشتی استان آمار و عملکرد سه ماهه کشتی استان به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسید .

در ادامه جلسه  که با حضور عبدالرسول ممتازان رئیس اسبق و خوشنام هیئت کشتی خوزستان به عنوان میهمان اختصاصی و عضو هیئت رئیسه تشکیل شد ،ممتازان ضمن تبریک به هیئت جدید کشتی خوزستان و حمایت خاص از ورزش کشتی ، آمادگی خود را جهت همه گونه همکاری در پیشبرد برنامه های هیئت کشتی اعلام نمود و در پایان هم مراتب تشکر و قدردانی خود را از اقدامات هیئت استان در مدت کوتاه سپری شده با توجه تنگناهای اقتصادی موجود و عدم تخصیص بودجه مناسب ،بیان نمود.

در ادامه این جلسه کلیه رؤسای هیئت های کشتی سراسر استان موارد پیشنهادی مربوط به شهرستانهای خود را در حضور حاضرین در جلسه اعلام نمودند .

در پایان این جلسه از کلیه رؤسای هیئت های کشتی حاضر در جلسه و مدعوین با اهداء هدایایی توسط برزو احمدی عضو پرتلاش هیئت رئیسه ، عبدالخانی رئیس هیئت کشتی استان و افراسیاب احمدی مشاور هیئت کشتی خوزستان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

ارسال دیدگاه