news-details
افتخار آفرینی و کسب مدال

ملی پوشان خوزستانی حریفان خود را شناختند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ساعتی پیش مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی بین المللی رنکینگ اتحادیه جهانی در کشور مجارستان برگزار شد که ملی پوشان خوزستانی به شرح زیر حریفان خود را شناختند .

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 4 کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، پویا دادمرز به مصاف نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان، مارات گاریپوف از برزیل و الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان می رود.
در وزن 60 کیلوگرم که 8 شرکت کننده دارد، مهدی محسن نژاد در دور اول به مصاف ولی زاده می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان کیم از کره جنوبی و سلطانگالی از قزاقستان می رود. امیررضا ده بزرگی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در آنسوی جدول در دور نخست به مصاف پریدون ابولادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده نمایندگان الجزایر و آمریکا مصاف می دهد.
در وزن 67 کیلوگرم که 13 شرکت کننده دارد، محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با سلیمان نصر از تونس مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سیلا از فرانسه و جونی ختسوریانی از گرجستان می رود. سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نستور آلمانزا از شیلی کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می رود.
در وزن 72 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول با حسرت جعفراف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف کریستوفر کلانی از مجارستان می رود.
در وزن 97 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی در دور اول با تاماس لوای از مجارستان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف جوزف راو از آمریکا می رود. شایان حبیب زارع دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الکس زوکه از مجارستان پیکار می کند.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

شنبه 19 خردادماه:
ساعت 12 الی 16:30: مسابقات مقدماتی اوزان 60، 63 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18:30 الی 22: رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق

یکشنبه 20 خردادماه:
ساعت 12 الی 16:30: مسابقات مقدماتی اوزان 55، 67، 72، 77، 82، 87 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18:30 الی 22: رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق

 

ارسال دیدگاه