news-details
افتخار آفرینی و کسب مدال

ملی پوشان خوزستانی کشورمان حرفان خود راشناختند.

ایمان محمدی و امیر قاسمی از صبح فردا به روی تشک خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ساعتی پیش قرعه کشتی رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در کشور مغولستان برگزار شد که بر این اساس 5 ملی پوش استان خوزستان حریفان خود را شناختند .

بنابراین گزارش و از صبح فردا سه شنبه 30 فروردین ماه ایمان محمدی 63 و امیر قاسمی منجزی در 130 به روی تشک خواهند رفت .

اضافه می نماید مهدی بشیرزاده داور بین المللی استان خوزستان به همراه سایر داوران کشورمان قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده دارند . ضمن اینکه ایرج اسفندیاری فر در کادر فنی و به عنوان مربی تیم ملی نیز حضور دارد. در زیر قرعه افتخارآفرینان کشتی خوزستان آمده است

در وزن 60 کیلوگرم که 8 شرکت کننده حضور دارند، مهدی محسن نژاد در دور اول به مصاف جیانیدر از هند می رود و در صورت  پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان فیرورز توختایف از ازبکستان و سوزوکی از ژاپن کشتی خواهد گرفت.

در وزن 63 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، ایمان محمدی در دور نخست با بالجینیام دامجین از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف کنسوکه شیمیزو دارنده مدال برنز جهان از ژاپن می رود.

در وزن 67 کیلوگرم که 9 کشتی گیر شرکت کرده اند، شاهین بداغی در دور اول به مصاف محمد فواز از سوریه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی کشتی می گیرد.

در وزن 82 کیلوگرم که 10 کشتی گیر شرکت کرده اند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف خان جعفرخان از قطر می رود.

در وزن 130 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، امیر قاسمی در دور اول به مصاف پریم از هند می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف مومینجان عبداله یف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی از ازبکستان می رود.

ارسال دیدگاه