news-details
خبر

تیم شهرداری شوشتر به مقام قهرمانی رسید .

هیئت های کشتی شهرستان های گتوند و اهواز نیز مقام دوم و سوم را کسب نمودند .

نتایج انفرادی و تیمی مسابقات اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و در پایان رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان انتخابی باشگاههای خوزستان (( پاسداشت استاد سیداحمد کلانتری پیشکسوت ارزنده کشتی استان خوزستان و کشور )) که به میزبانی شهرستان شوشتر از شب گذشته آغاز و تا بامداد امروز جمعه 21 خرداد ماه نیز ادامه داشت ، تیم کشتی ساحلی شهرداری شوشتر در مجموع سه رده سنی و با کسب 155 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم های هیئت کشتی گتوند و هیئت کشتی اهواز نیز به ترتیب با کسب 155 و 127 امتیاز عناوین دوم و سوم را بدست آوردند.

بر این اساس و با توجه به اعلام سید مهدی ایوبی رئیس پرتلاش و سختکوش کمیته ساحلی و سنتی هیئت کشتی خوزستان و مسئول برگزاری مسابقات ؛ در این دوره از پیکارها که با استقبال کم نظیر شرکت کنندگان در این رشته همراه بود ، 117  کشتی گیر از 14 شهرستان استان باهم به رقابت پرداختند که  در خاتمه نتایج انفرادی و تیمی آنها بدین شرح می باشد .

رده سنی نوجوانان :

60 کیلوگرم : 1-محمد کامرانی (هندیجان) 2-امین کوه پایه (دزفول) 3-رضا آلبوحمل (دشت آزادگان) .

70 کیلوگرم : 1-احسان نعیمی (اهواز) 2-آرین سبزی پور (شوشتر) 3- عباس شیرالی (شوشتر) .

+ 70 کیلوگرم: 1-محمد ابراهیمی (گتوند) 2-محمدحسین شنبدی (هندیجان) 3-ابوالفضل پاپی (بندرامام) امیر شجاعی (بندرامام) .

رده سنی جوانان :

60 کیلوگرم: 1-محمدولی عبداله زاده (شوشتر) 2-هادی اسدی (دزفول) 3-محمد بحرکانی (هنذیجان) علیرضا بمونی زاده  (بندرامام) .

70 کیلوگرم: 1-کامران حاتمی (شوشتر) 2-سجادجوکار (امیدیه) 3-ابوالفضل خادمی (بندرامام)محمدمهدی رضایی (گتوند) .

80 کیلوگرم: 1-سیدمجتبی صالح زاده (شوشتر) 2-کامیار مکوندی (اهواز) 3-محمذ مرادی طریفی (شوشتر) .

+ 80 کیلوگرم: 1-عباس بشیری (گتوند) 2-ابوالفضل آرپناهی (شوشتر) 3-شاهرخ شیرالی (شوشتر) محمد کامرانی (شوشتر) .

رده سنی بزرگسالان :

70 کیلوگرم: 1-محمد پاپی زاده (اهواز) 2-محمد علایی (شوشتر) 3-مهران اکبری (شوشتر) بهرام بحرکانی (هندیجان) .

80 کیلوگرم: 1-رضا ابراهیمی (گتوند) 2-رضا افراخته (رامهرمز) 3-هادی آرپناهی (دزفول) محمدامین امیدی (اهواز) .

90 کیلوگرم : 1-حسین صالحی (گتوند) 2-محمد باغبان نژاد (دزفول) 3-عباس محمدرضایی (امیدیه) .

+ 90 کیلوگرم :آرش ارشادی (اهواز) 2-پوریا رئیسی (گتوند) 3-شهروز شهروئی (اهواز) حامد عبدالی (رامهرمز) .

رده بندی تیمی مسابقات :

1- تیم شهرداری شوشتر با 155 امتیاز مقام اول .

2- تیم هیئت کشتی گتوند با 145 امتیاز مقام دوم .

3-تیم هیئت کشتی اهواز با 127 امتیاز مقام سوم .

4- تیم هیئت کشتی امیدیه با 126 امتیاز مقام چهارم .

5- تیم هیئت کشتی دزفول با 93 امتیاز مقام پنجم .

6- تیم هیئت کشتی هندیجان با 91 امتیاز مقام ششم .

ارسال دیدگاه