هیأت های شهرستانی
شماره : 4492
۲۰:۳۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
به درخواست هیئت کشتی خوزستان و با اعلام موافقت فدراسیون کشتی :

استان خوزستان و شهرستان امیدیه میزبان اردوی آمادگی آینده سازان کشتی کشور در رده های سنی پایه (خردسالان و نونهالان) آزاد و فرنگی خواهد بود .
پیش از این نیز شهرستان های شوش در رشته فرنگی و آبادان در رشته آزاد در سال جاری میزبان اردوی تیم ملی در این دو رده سنی بود .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان و با توجه به اعلام آمادگی هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه و همچنین تأیید این موضوع از سوی هیئت کشتی خوزستان و موافقت فدراسیون کشتی ، استان خوزستان در سال جاری برای سومین و چهارمین دور میزبان اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی خردسالان و نونهالان (پایه) کشور خواهد بود .

بر این اساس این اردو که با همت و پیگیری هیئت کشتی شهرستان امیدیه در محل خوابگاه جدید التأسیس چهل باغ امیدیه برگزار می شود ، نفرات اول تا سوم رقابت های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان و نونهالان قهرمانی کشور در سالجاری که در تبریز برگزار گردید ، ، تشکیل خواهد شد  .

یادآور می شود اردوی مذکور در رشته فرنگی طی روزهای 14 تا 19 بهمن  و در رشته آزاد از 23 تا 29 بهمن ماه در شهرستان امیدیه تشکیل خواهد شد . اضافه می نماید شهرستان امیدیه طی سال های اخیر در هر دو رشته آزاد و فرنگی توانسته است قهرمانان صاحب نامی را در سطح کشور و تیم ملی به جامعه ورزش معرفی نماید .

©2010 khwb.ir . all rights reserved